Požičovňa Karavanov FLYING DOG Bratislava

Požičovňa karavanov FLYING DOG je mladá a dynamická spoločnosť. Vytvorili ju mladí a ambiciózni ľudia. Pre nas cestovanie je život. Naše karavany precestovali tisíce kilometrov, navštívili sme desiatky kempingov a veľmi radi sa s Vami podelíme o množstvo našich zaujímavých poznatkov. Chceli by sme, aby ste sa aj Vy mohli pozrieť do všetkých úchvatných kútov Európy, ktoré sme sami objavili.

Náš vozový park tvoria celkom nové karavany – modely z roku 2018-2019 od high-tech a vysoko kvalitného nemeckého výrobcu LMC. Pred každou novou cestou sú naše obytné autá podrobované dôslednému čisteniu, vysávaniu a lešteniu. V ktoromkoľvek z našich vozidiel na Vás vždy čaká nová posteľná bielizeň, sviežosť a čistota.

Samozrejme, aj naša požičovňa karavanov má voči Vám určité očakávania. Vyžadujeme pri prenájme dodržiavanie pravidiel, s ktorými sa, prosím, zoznámte nižšie.

Ako uznanie nášho úspechu sme sa v roku 2017 stali výhradným predajcom značky LMC na území Slovenska. Rozšírili sme rozsah karavanov, zjednodušili sme a automatizovali systém umiestňovania objednávok ešte viac.

Ponúkame na prenájom a na predaj najlepšiu nemeckú značku za najlepšiu slovenskú cenu!

Menu