Karavany na predaj skladom v Bratislave

Flying_dog_LMC
hymer karavany bratislava
Flying_Dog_predaj karavanov Carado

Naša spoločnosť FLYING DOG je na Slovensku predajcom dvoch nemeckých značiek LMC a CARADO, ktorí patria do skupiny ERWIN HYMER GROUP.

Často krát sa nás pýtate, prečo sme sa rozhodli priniesť Vám práve tieto dve značky?

Značka LMC je na trhu 65 rokov. Je to prémiová trieda, ako sú medzi osobnými automobilmi napríklad Mercedes radu S, alebo Bentley. Je to Rolls-Royce medzi obytnými automobilmi. Keď skúsený cestujúci uvidí na ceste karavan značky LMC, jeho majiteľ má rešpekt zaručený.

LMC predstavuje tradičné hodnoty, zodpovednosť a vášeň pre kempovanie. Vďaka LMC „Long Life Technology“ dizajnovému prístupu, umožňuje vysoko stabilnú, vodotesnú a úplne kvalitnú stavbu vozidla najinovatívnejšími technológiami s 12-ročnou zárukou.

LMC sa spolieha na najmodernejšie bezpečnostné technológie a asistenčné systémy. Inteligentné technológie na jednoduché riadenie a ovládanie funkcií vozidla tiež ponúkajú úplne novú úroveň pohodlia. LMC je značka, ktorá nevyrába iba karavany, ale realizuje prázdninové sny.

Značka CARADO je mladšia a pôsobí na trhu 15 rokov. CARADO je ako Škoda, Opel, alebo Hyundai medzi obytnými automobilmi. Život je dosť komplikovaný. Prázdniny by preto mali byť jednoduché, ideálne v karavane od CARADO.

CARADO ponúka štýlovému cestujúcemu ideálnu kombináciu kvality „made in Germany“ a priaznivej ceny. Vozidlá tejto značky kombinujú vysokú praktickosť, kvalitné vybavenie s veľkým dôrazom na detaily, jednoduchú eleganciu a nadčasovú spoľahlivosť.

CARADO má všetko, čo potrebujete na to, aby bolo Vaše kempovanie autentickým a jednoduchým. Nie viac – ale tiež nie menej.

V našom vozovom parku v Bratislave a v našich regionálnych skladoch v Nemecku sú pripravené karavany najrôznejších chutí, pre najnáročnejších zákazníkov, ale aj tých menej náročných, od najlacnejších po tie najluxusnejšie. A samozrejmosťou je aj zlatá stredná cesta.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

_____

Prenajom Karavanov FLYING DOG ponúka na predaj autokaravany, rok vyroby 2018-2019 a nove obytne privesy 2020. Autokaravany, ktoré poskytujeme, sú ideálnou voľbou pre rodinné cestovanie v počte 4 až 6 osôb. Tieto autokaravany boli použité v našom prenájme. Majú okolo 30 az 40 tisíc najazdených kilometrov. Majú plný technický servis a výborný technický stav.

Tieto karavany sú už k dispozícii na predaj. Zavolajte nám a dohodnime sa na osobnom stretnutí.

1. LUXUSNY ALKOVNY AUTOKARAVAN NA PREDAJ IHNEĎ K ODBERU: LMC BREEZER A694G 2018 RV

karavan predaj

Ponúkame na predaj obytné auto LMC Breezer А694G. Apríl 2018 – prvá registrácia, 43 000 km. Dokonalý technický stav.

Priestorný, ale kompaktný Karavan LMC Breezer А694G je v každom ohľade spoľahlivý a vyzretý autokaravan: priateľský, inteligentný a sympatický.

DETAILY >>

2. LUXUSNY POLOINTEGROVANY AUTOKARAVAN NA PREDAJ IHNEĎ K ODBERU: LMC BREEZER LIFT 733G 2019

karavany na predaj

Tento polointegrovaný karavan je skvelým riešením pre tých najnáročnejších cestovateľov: priestorný interiér, luxusný nábytok, oddelená sprcha a toaleta, oddelený priestor pre rodičov a deti, absolútna nezávislosť a maximálna výbava – všetko, čo potrebujete pre perfektnú dovolenku! LMC Breezer passion Lift H 733G má veľký priestor pre batožinu, do ktorého sa ľahko pomestí všetko Vaše kempingové vybavenie, ako aj bicykle, ktoré sa pri tom nezašpinia.

3. LUXUSNY POLOINTEGROVANY KARAVAN NA PREDAJ IHNEĎ K ODBERU: LMC CRUISER COMFORT 672G 2019

predaj karavanov

Ponúkame karavan na predaj (obytné auto) LMC CruiserComfort T672G. Mai 2019 – prvá registrácia. Dokonalý technický stav. Karavan T672G Cruizer Comfort je luxusná cestná jachta. Toto nie je priemerný rodinný karavan. Toto je limuzína Biznis triedy! Neporovnateľné pohodlie a premyslenosť interiéru. Luxusný dekor, lakované skrinky – vytvoria pocit, že ste na luxusnej jachte.

DETAILY >>

4. LUXUSNY INTEGRALNY KARAVAN NA PREDAJ IHNEĎ K ODBERU: KNAUS SKY I 700LG 2018

wohnmobilverkauf
Predaj karavanov KNAUS SKY 700

Ponúkame karavan na predaj (obytné auto) Sky I 700 LG s veľmi dobrou výbavou.

Fiat Ducato 2.3 Multijet 150 Heavy 4000 kg, 150 PS
Manualna prevodovka; Podvozok so vzduchovým pružením s 2-kanálovym kompresorom a s možnosťou nastavenia svetlej výšky a vodorovnej polohy…

DETAILY >>

5. KARAVAN (OBYTNY PRÍVES) NA PREDAJ SKLADOM V BRATISLAVE: LMC STYLE 460D 2020

predaj karavanov bratislava

„LMC Style 460D“, s nadčasovo krásnym dizajnom, je našim modelom pre vašu rodinnú vysnívanú dovolenku. Užite si veľa priestoru na smiech, varenie, hranie a relaxáciu. Šesť miest na spanie robí z tohto štýlu flexibilný prostriedok pre veľkých aj malých dovolenkárov. Strecha „pop-up“ vám poskytne ďalší priestor pre rodinnú dovolenku.

5. KARAVAN (OBYTNY PRÍVES) NA PREDAJ SKLADOM V BRATISLAVE: LMC STYLE LIFT 500K 2020

karavany predaj bratislava

Nový obytny prives LMC Style Lift 500K poskytuje vášmu mobilnému domu priestor, ktorý potrebujete kedykoľvek. S výškou státia 2,08 m v obývacej mate voľný priestor, ktorý potrebujete počas dňa. V noci sa Style Lift dá premeniť za pár sekúnd – teraz sa vy a vaša rodina snívate až na siedmich pohodlných miestach na spanie.

Menu