Karavany predaj skladom v Bratislave

Erwin hymer group

FLYING DOG s.r.o. je oficiálny predajca troch značiek karavanov na Slovensku: LAIKA, LMC a CARADO, ktoré patria do skupiny ERWIN HYMER GROUP (EHG).
Prečo sme sa rozhodli zastupovať práve tieto tri značky?

luxusne karavany Laika

LUXUSNE KARAVANY LAIKA

LAIKA je štýlová ikona. Spoločnosť má 56 rokov, z toho 22 je súčasťou EHG. Obytné automobily LAIKA do seba absorbovali nenapodobiteľnú taliansku krásu a najvyššiu nemeckú kvalitu.
Modelová rada LAIKA je rozdelená do troch tried:
– LAIKA KOSMO – relatívne lacná, kombinuje vysokú praktickosť, kvalitné vybavenie s veľkým dôrazom na detail, taliansku eleganciu a nadčasovú spoľahlivosť.
– LAIKA ECOVIP – predstavuje vyššiu úroveň dizajnu a materiálov. Dvojitá podlaha, luxusné vstavané spotrebiče, dokonale premyslený interiér, veľa možností usporiadania.
– LAIKA KREOS – vrchol v technickej a dizajnovej dokonalosti. Prírodná koža a prírodné drevo. Skutočný luxus, ktorý vôbec nie je skromný.
LAIKA je prémiový obytný automobil ako Mercedes triedy S alebo AUDI-8 medzi automobilmi.

Flying_dog_LMC

KARAVANY LMC

LMC je na trhu už 65 rokov. Keď skúsený vodič karavanu uvidí na ceste karavan alebo príves LMC, jeho majiteľ má úctu zaručenú. Toto je obchodná trieda medzi obytnými vozidlami, ako sú Mercedes triedy E alebo AUDI-6 medzi automobilmi.
LMC stelesňuje tradičné hodnoty, zodpovednosť a vášeň pre kempovanie. Vďaka koncepčnému prístupu spoločnosti LMC „Long Life Technology“ poskytuje vysoko stabilnú a spoľahlivú štruktúru vozidla pomocou najinovatívnejších technológií a 12-ročnú záruku na vodotesnosť.

Carado karavany slovensko

KARAVANY Carado

CARADO je mladý výrobca, ktorý je na trhu iba 15 rokov. CARADO je ako Škoda alebo Volkswagen medzi obytnými automobilmi.
Život je dosť ťažký. Preto by dovolenka mala byť jednoduchá a pohodlná. CARADO ponúka štýlovému cestovateľovi dokonalú kombináciu kvality „Made in Germany“ a veľmi prijateľných cien. CARADO má všetko, čo potrebujete, aby bolo Vaše kempovanie autentické a jednoduché. Nie viac, ale ani menej.
V našej flotile v Bratislave a v regionálnych skladoch v Nemecku a Taliansku existujú karavany rôznych chutí pre najnáročnejších zákazníkov aj pre začiatočníkov, od tých najluxusnejších až po cenovo výhodné. A aj zlatá stredná cesta je samozrejmosťou.
Tešíme sa na stretnutie.

Aké karavany ponúkame na predaj?

Predajca Karavanov FLYING DOG ponúka na predaj autokaravany, rok vyroby 2020-2022 a nove obytne privesy 2020-2022. Autokaravany, ktoré poskytujeme, sú ideálnou voľbou pre rodinné cestovanie v počte 4 až 6 osôb.

Tieto karavany sú už k dispozícii na predaj. Zavolajte nám a dohodnime sa na osobnom stretnutí.

KARAVANY NA PREDAJ IHNEĎ K ODBERU V BRATISLAVE

NOVÝ OBYTNY PRÍVES S POP-UP STRECHOU NA PREDAJ V BRATISLAVE: LMC STYLE 460D 2020

predaj karavanov bratislava

„LMC Style 460D“ s POP-UP Strechou, s nadčasovo krásnym dizajnom, je našim modelom pre vašu rodinnú vysnívanú dovolenku. Užite si veľa priestoru na smiech, varenie, hranie a relaxáciu. Šesť miest na spanie robí z tohto štýlu flexibilný prostriedok pre veľkých aj malých dovolenkárov. Strecha „pop-up“ vám poskytne ďalší priestor pre rodinnú dovolenku.

KARAVANY 2021 RV, K DISPOZÍCII - KONCOM LETA

KARAVAN NA PREDAJ: CARADO T447

140 PS POLOINTEGRAL 2021 RV AUTOMAT (FIAT) – K dispozícii koncom leta 2021

novy karavan predaj
karavan novy sk

Naše karavany CARADO sú našou pýchou. Tento karavan má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Je to najväčší z polointegrovaných karavanov. Dĺžka – 740 cm. Postačí však vodičský preukaz skupiny B. Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere. Pohodlný obývací priestor. Kvalitné materiály a vypracované čalúnenie kresiel a sedacích súprav.

KARAVAN NA PREDAJ: CARADO T447

165 PS POLOINTEGRAL 2021 RV MT (CITROEN) – K dispozícii koncom leta 2021

Karavany predaj Carado
karavan novy sk

Naše karavany CARADO sú našou pýchou. Tento karavan má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Je to najväčší z polointegrovaných karavanov. Dĺžka – 740 cm. Postačí však vodičský preukaz skupiny B. Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere. Pohodlný obývací priestor. Kvalitné materiály a vypracované čalúnenie kresiel a sedacích súprav.

LUXUSNÝ CAMPER VAN NA PREDAJ: CARADO CV601

AT 140 PS 2021 RV  – K dispozícii koncom leta 2021

Prenajom-Karavanov-Camper-Van Mieten
obetne auta predaj carado

V tomto modeli veľkorysý úložný priestor, možnosti úložného priestoru a priestor pre štyri osoby. Útulný priestor na sedenie, otočné sedadlo vodiča a spolujazdca, praktické USB zásuvky a funkčný stolík.  Dvojlôžkové poschodové postele v zadnej časti ponúkajú štyrom ľuďom nádherné sny. Alebo veľa ďalších úložných priestorov. Uvoľnené varenie – aj na dovolenke: 2-horák, plynový sporák s piezo zapaľovaním, 90L chladnička a veľkorysá pracovná plocha.

KARAVANY 2022 RV, K DISPOZÍCII - ŠTART 2022

CAMPER VAN S POP-UP STRECHOU: CARADO CV600 Pop-up Roof

MT 140 PS 2022 RV  – K dispozícii začiatkom roku 2022

camper van predaj
Karavany predaj Carado

Carado Camper Van CV600: Vďaka kompaktnému exteriéru tohto karavanu je vhodný pre každodenné použitie, ale stále je pripravený na ďalšiu dovolenku. Mimoriadne pohodlný obytný priestor: Útulné usporiadanie sedadiel s otočnými sedadlami vodiča a spolujazdca, praktické zásuvky USB a funkčný stolík.

VAN NA PREDAJ: CARADO V132 2022

MT 140 PS CITROEN  – K dispozícii začiatkom roku 2022

karavan van V132
Karavany predaj Carado

Obytné auto Carado T 132 – malé, kompaktné a funkčné. Celková dĺžka T 132 je 598 cm, šírka – 232 cm a výška – 291 cm. Auto môže sa pochváliť manévrovateľnosťou, ktorá je možná vďaka krátkemu rázvoru a pomerne skromnej dĺžke. Výhodou tak malých rozmerov sú aj … nižšie náklady na prepravu na trajekte.

PREDANÉ KARAVANY

Menu