Požičovňa luxusnych áut a motoriek

Spoločnosť Flying Dog s.r.o. úspešne pôsobí na trhu s automobilmi v oblasti autopožičovňe. Automobil sa stal pre mnohých z vás nevyhnutnosťou pri cestách za biznisom alebo potešením. Ponúkame našim klientom účinné služby – dlhodobý/krátkodobý prenájom áut a motoriek, bicyklov a skutrov. Náš kvalifikovaný personál je vám k dispozícií 24 hodín denne, 365 dní v roku. Jednoduché a prehľadné zmluvy s jasne špecifikovanými pravidlami. Individuálny a kvalitný prístup ku klientovi, rovnako ako komplexné služby sú samozrejmosťou. Profesionálny management spoločnosti Flying Dog spraví maximum pre spokojnosť svojich klientov.

AUDI A6 Allroad quattro
Dohodou
Audi A6 allroad quattro je skutočným všestranným talentom v prípade dynamiky jazdy a jazdného komfortu. Sériový pohon všetkých kolies quattro zabezpečuje lepšiu trakciu, vysokú bezpečnosť a agilné jazdné vlastnosti. Integrovaná technológia ultra trvalo monitoruje stav jazdy a krútiaci moment rozdeľuje v závislosti od situácie na prednú a zadnú nápravu. Pneumatické pruženie s adaptívnymi tlmičmi, tiež dodávané sériovo, automaticky reguluje výšku vozidla. Svetlá výška môže byť až o 45 mm väčšia ako pri modeli Audi A6 Avant. So systémom regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select môžete aktívne ovplyvniť charakteristiku Audi A6 allroad quattro. K dispozícii máte sedem režimov, vrátane režimu "allroad" a "offroad" pre jazdu v teréne.
Mini Cooper Sport Edition
Dohodou
Originálna ikona a rebel: MINI je legenda, ktorá ťaží z viac než 60-ročnej histórie nekonvenčnosti. Jeho dynamická silueta a typické elipsovité predné svetlomety zanechajú silný dojem. Kompaktné rozmery ho robia dokonalým pre ulice mesta. Je vybavené množstvom inovatívnych technických prvkov a praktických detailov. Inteligentný Connected infotainment s 8,8-palcovou dotykovou obrazovku a integráciou aplikácií kráča s dobou.
harley-davidson-fat-bob_Flying_Dog
Harley-Davidson Fat Bob 114''
Dohodou
Niečo také prelomové môže pochádzať len od Harley-Davidson. Úplne nový Fat Bob®. O 10 kg ľahší, masívny výkon motora Milwaukee-Eight®, trakcia, ktorá trhá asfalt, odpruženie, ktoré pohltí aj veľké jamy, živá ovládateľnosť a neúprosný vzhľad. K tomu nahor smerujúci výfuk v konfigurácii 2-1-2, nevídaná asymetrická grafika nádrže, široké pneumatiky s agresívnym dezénom a úplne nové jazdné vlastnosti nanovo prepracovaného rámu Softail®. Budete mať pocit, akoby ste dokázali dobyť svet rýchlosťou. Nasadnite!
VESPA PRIMAVERA 125IE 3V
Dohodou
Znovuzrodenie klasiky! 45 rokov po debute modelu Vespa Primavera sa opäť vracia na naše cesty. Modernejšia a štýlovejšia, so štíhlou líniou, chrómovanými doplnkami, novým dizajnom kolies či LED denným svietením. Nový je aj analógovo-digitálny tachometer a zavesenie predného kolesa pre zabezpečenie vačšieho pohodlia pri jazde. A to nie je z ďaleka všetko. Novú Primavera si prosto treba vyskúšať!
Značkovy horsky bicykel Gary Fisher Wahoo 21''
5 Euro / deň
Značkovy horsky bicykel Gary Fisher Wahoo 21''.
Značkovy horsky bicykel Trek 3500 18''
5 Euro / deň
Trek 3500 18''
Značkovy horsky bicykel Kellys Colibree 18''
5 Euro / deň
Bicykel Kellys Colibree 18''.
Segway Ninebot Kickscooter
5 Euro / deň
Skladacia elektrická kolobežka od prémiovej značky Segway má bezúdržbové 9" kolesá so všetkými výhodami vzduchových pneumatík, dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. Počas jazdy z kopca rekuperuje energiu a je vybavená prednou aj zadnou brzdou, LED svetlami a silnými odrazkami.
Menu