PRENÁJOM KARAVANOV 2021

Požičovňa karavanov FLYING DOG v roku 2021 svojim klientom ponúka flotilu 6 novučičkých autokaravanov z dielne spoločnosti LMC a CARADO (Nemecko).

Keďže spoločnosť FLYING DOG s.r.o. má svoj charakter vybudovaný okolo leteckej vášne, ale aj z praktických logistických dôvodov, naše karavany nesú prezývky podľa prvých písmen abecedy Medzinárodnej organizácie civilného letectva: ALPHA, BRAVO, CHARLIE, DELTA, ECHO a FOXTROT.

ALPHA, BRAVO, CHARLIE, DELTA a ECHO sú technicky dokonalé polointegrované autokaravany 2021 roku vyroby, ktoré sú ideálnym riešením pre rodinné cestovanie v počte 5 osôb.

FOXTROT je štvormiestny, luxusný a kompaktný model CV601 – Сamper Van 2021 roku vyroby, ideálny pre mládež alebo rodinný výlet do Európy.

POLOINTEGROVANÉ AUTOKARAVANY NA PRENÁJOM

V tejto sezóne budeme mať päť úplne identických, veľkých, luxusne vybavených, atraktívne zdobených, päťmiestnych polointegrovaných karavanov.

Karavany Vám ponúkame v maximálnej možnej výbave: s výkonnejším motorom a automatickou prevodovkou, s luxusným nábytkom, s hypoalergénnym penovým matracom a kávovarom s náhradnými kávovými kapsulami, pohármi na vínko a bambusovým ekologickým riadom; útulný a praktický koberec v celom karavane, cúvacia kamera a GPS, solárna markíza a nosič bicyklov, televízia a klimatizácia a oveľa viac.

Keďže sú úplne rovnaké, technický popis, fotogaléria a cenník sú pre všetkých päť rovnaké – nájdete ich ako záložky v tabuľke.
Nižšie sú umiestnené kalendáre dostupnosti, každý pre svoj vlastný karavan. Vyberte kalendár, ktorý má voľné obdobie, ktoré potrebujete, a kliknite na tlačidlo REZERVOVAŤ.

Pre optimálne využitie obytných automobilov sa pokúste „spojiť“ svoju rezerváciu s predchádzajúcou, aby nezostali nevyužité dni.

Cars Availability in Next 365 Days
Cars Availability in Next 365 Days
Cars Availability in Next 365 Days
Cars Availability in Next 365 Days
Cars Availability in Next 365 Days

CAMPER VAN NA PRENÁJOM

Camper Van je jedinečný obytný automobil. Je kompaktný a teda veľmi mobilný. Navonok je ťažké ho odlíšiť od bežného mikrobusu na parkovisku. Vo vnútri je to však neuveriteľne pohodlné! V našom Camper Vane môžu pohodlne cestovať a spať štyria ľudia.

Camper Van Vám ponúkame v maximálnej možnej výbave: s výkonnejším motorom a automatickou prevodovkou, s luxusným nábytkom, s hypoalergénnym penovým matracom a kávovarom s náhradnými kávovými kapsulami, pohármi na vínko a bambusovým ekologickým riadom; útulný a praktický koberec v celom Camper Vane, cúvacia kamera a GPS, solárna markíza a nosič bicyklov, televízia a klimatizácia a oveľa viac. Detailný opis jednotlivých možností výbavy a ceny nájdete nižšie.

prenajom luxusnych karavanov
Cars Availability in Next 365 Days
Menu