Obytné autá a obytné privesy skladom v Nemecku

karavany LMC
hymer karavany bratislava
Obytné autá Carado

Obytné áuta LMC, CARADO a LAIKA

FLYING DOG je predajcom troch nemeckých značiek obytných áut a obytných privesov LMC, CARADO a LAIKA, ktorí patria do skupiny ERWIN HYMER GROUP

Často krát sa nás pýtate, prečo sme sa rozhodli priniesť Vám práve tieto značky?

Obytné autá LAIKA

LAIKA je štýlová ikona. Spoločnosť má 56 rokov, z toho 22 je súčasťou EHG. Obytné automobily LAIKA do seba absorbovali nenapodobiteľnú taliansku krásu a najvyššiu nemeckú kvalitu.
Modelová rada LAIKA je rozdelená do troch tried:
– LAIKA KOSMO – relatívne lacná, kombinuje vysokú praktickosť, kvalitné vybavenie s veľkým dôrazom na detail, taliansku eleganciu a nadčasovú spoľahlivosť.
– LAIKA ECOVIP – predstavuje vyššiu úroveň dizajnu a materiálov. Dvojitá podlaha, luxusné vstavané spotrebiče, dokonale premyslený interiér, veľa možností usporiadania.
– LAIKA KREOS – vrchol v technickej a dizajnovej dokonalosti. Prírodná koža a prírodné drevo. Skutočný luxus, ktorý vôbec nie je skromný.
LAIKA je prémiový obytný automobil ako Mercedes triedy S alebo AUDI-8 medzi automobilmi.

Obytné autá LMC

Značka LMC je na trhu 65 rokov. Je to prémiová trieda, ako sú medzi osobnými automobilmi napríklad Mercedes radu S, alebo Bentley. Je to Rolls-Royce medzi obytnými automobilmi. Keď skúsený cestujúci uvidí na ceste karavan značky LMC, jeho majiteľ má rešpekt zaručený.

LMC predstavuje tradičné hodnoty, zodpovednosť a vášeň pre kempovanie. Vďaka LMC „Long Life Technology“ dizajnovému prístupu, umožňuje vysoko stabilnú, vodotesnú a úplne kvalitnú stavbu vozidla najinovatívnejšími technológiami s 12-ročnou zárukou.

LMC sa spolieha na najmodernejšie bezpečnostné technológie a asistenčné systémy. Inteligentné technológie na jednoduché riadenie a ovládanie funkcií vozidla tiež ponúkajú úplne novú úroveň pohodlia. LMC je značka, ktorá nevyrába iba karavany, ale realizuje prázdninové sny.

Obytné autá CARADO

Značka CARADO je mladšia a pôsobí na trhu 15 rokov. CARADO je ako Škoda, Opel, alebo Hyundai medzi obytnými automobilmi.

Život je dosť komplikovaný. Prázdniny by preto mali byť jednoduché, ideálne v karavane od CARADO.

CARADO ponúka štýlovému cestujúcemu ideálnu kombináciu kvality „made in Germany“ a priaznivej ceny. Vozidlá tejto značky kombinujú vysokú praktickosť, kvalitné vybavenie s veľkým dôrazom na detaily, jednoduchú eleganciu a nadčasovú spoľahlivosť.

CARADO má všetko, čo potrebujete na to, aby bolo Vaše kempovanie autentickým a jednoduchým.

Nie viac – ale tiež nie menej.

V našom vozovom parku v Bratislave a v našich regionálnych skladoch v Nemecku sú pripravené karavany najrôznejších chutí, pre najnáročnejších zákazníkov, ale aj tých menej náročných, od najlacnejších po tie najluxusnejšie. A samozrejmosťou je aj zlatá stredná cesta.

Naša ponuka karavanov na predaj zahŕňa:

  • Alkovné obytné autá
  • Čiastočne integrované obytné autá (v komfortných a prémiových variantoch)
  • Plne integrované karavany (v komfortných a prémiových variantoch)
  • Obytne Privesy

Sme online 24 hodín. Vždy sa môžete opýtať na otázku, telefonicky alebo poštou. Naše obytné autá sú vždy k dispozícii v našich skladoch v Bratislave alebo v Nemecku.

LMC