Informácie

FLYING DOG je mladá a aktívna spoločnosť vytvorená mladými a aktívnymi ľuďmi, pre ktorých cestovanie je ich životným štýlom.

Požičovňa karavanov FLYING DOG Bratislava ponuka technicky dokonalé polointegrované autokaravany 2022/2023 roku vyroby, ktoré sú ideálnym riešením pre rodinné cestovanie v počte 5 osôb.

Naše obytné autá  navštívili desiatky kempov a chceli by sme sa s Vami podeliť o veľa zaujímavých faktov. V našich karavanoch sa pred každou cestou vykonáva správne čistenie, vysávanie a leštenie. Čistá posteľná bielizeň, čistota a sviežosť na Vás čakajú vo vnútri každého obytného auta.

Predajca Karavanov FLYING DOG ponúka na predaj autokaravany značiek LMC, CARADO a LAIKA, rok vyroby 2021-2023 a nove obytne privesy 2023. Autokaravany, ktoré poskytujeme, sú ideálnou voľbou pre rodinné cestovanie v počte 4 až 7 osôb.

Servis Karavanov FLYING DOG pomôže s výberom najlepšej možnosti, poskytne najlepšie ceny (dokonca nižšie ako v katalógu), a rovnako tak zabezpečí aj rýchlu a efektívnu montáž vybraného doplnku na Váš obytný príves alebo auto. Pôsobíme aj ako predajcovia spoločnosti TRUMA a THULE – preto sú naše ceny a rýchlosť dodania náhradných dielov bezkonkurenčné.

CENNIK 2023

  • Cenník prenájmu karavanov na rok 2023
pdf download

Dočasné Ustanovenia

  • Pozor! Dočasné Ustanovenia týkajúce sa Všeobecných zmluvných podmienok na obdobie karantény COVID-19 na Slovensku
pdf download

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ A ZMLUVNÉ PODMIENKY PRE PRENÁJOM OBYTNÉHO VOZIDLA

  • Všetky dôležité podmienky prenájmu, ako sú ceny, pravidlá atď. nájdete rozpísané v príslušnom dokumente, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou Zmluvy o prenájme autokaravanu.
pdf download

Zmluva o prenájme autokaravanu

  • V súlade s európskou legislatívou, Zmluva o prenájme autokaravanu je sebestačným dokumentom s niekoľkými neoddeliteľnými doplnkami: Všeobecné zmluvné podmienky, Záznam o odovzdaní – prevzatí autokaravanu a Spotrebiteľská rozhodcovská zmluva.
pdf download

NAŠE RADY A ODPORÚČANIA

  • Pozorne a dôsledne si tieto tipy prečítajte. Všetky tipy sú zdarma, bolo by teda nerozumné neprečítať si ich )))
pdf download

osobné údaje

  • INFORMÁCIE PRE DOTKNUTÚ OSOBU. Pre našu spoločnosť je prioritou chrániť osobné údaje zákazníkov v zmysle platnej legislatívy. 
pdf download