Informácie

FLYING DOG je mladá a aktívna spoločnosť vytvorená mladými a aktívnymi ľuďmi, pre ktorých cestovanie je ich životným štýlom. Naše obytné autá  navštívili desiatky kempov a chceli by sme sa s Vami podeliť o veľa zaujímavých faktov.

Nase karavany predstavuju nové modely 2021 od najlepších nemeckých výrobcov – LMC a CARADO. V našich karavanoch sa pred každou cestou vykonáva správne čistenie, vysávanie a leštenie. Čistá posteľná bielizeň, čistota a sviežosť na Vás čakajú vo vnútri každého obytného auta.

CENNIK 2022

  • Cenník prenájmu karavanov na rok 2022
pdf download

Dočasné Ustanovenia

  • Pozor! Dočasné Ustanovenia týkajúce sa Všeobecných zmluvných podmienok na obdobie karantény COVID-19 na Slovensku
pdf download

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ A ZMLUVNÉ PODMIENKY PRE PRENÁJOM OBYTNÉHO VOZIDLA

  • Všetky dôležité podmienky prenájmu, ako sú ceny, pravidlá atď. nájdete rozpísané v príslušnom dokumente, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou Zmluvy o prenájme autokaravanu.
pdf download

Zmluva o prenájme autokaravanu

  • V súlade s európskou legislatívou, Zmluva o prenájme autokaravanu je sebestačným dokumentom s niekoľkými neoddeliteľnými doplnkami: Všeobecné zmluvné podmienky, Záznam o odovzdaní – prevzatí autokaravanu a Spotrebiteľská rozhodcovská zmluva.
pdf download

NAŠE RADY A ODPORÚČANIA

  • Pozorne a dôsledne si tieto tipy prečítajte. Všetky tipy sú zdarma, bolo by teda nerozumné neprečítať si ich )))
pdf download

osobné údaje

  • INFORMÁCIE PRE DOTKNUTÚ OSOBU. Pre našu spoločnosť je prioritou chrániť osobné údaje zákazníkov v zmysle platnej legislatívy. 
pdf download