Servis karavanov, inštalácia doplnkov, náhradné diely

Dobrý deň, priatelia!

FLYING DOG s.r.o. už dlhodobo pôsobí aj ako predajca produktov spoločnosti Fritz Berger a MOVERA – lídrov na európskom trhu kempingového príslušenstva a náhradných dielov. Je jedno či hľadáte ekologický bambusový riad, robustný kempingový nábytok, novú solárnu markízu, mover pre príves, klimatizáciu, stojan na bicykle, solárne panely alebo invertor na 230 Voltov – sme tu pre Vás.

Radi Vám pomôžeme s výberom najlepšej možnosti, poskytneme najlepšie ceny (dokonca nižšie ako v katalógu), a rovnako tak zabezpečíme aj rýchlu a efektívnu montáž vybraného doplnku na Váš obytný príves. Pôsobíme aj ako predajcovia spoločnosti TRUMA a THULE – preto sú naše ceny a rýchlosť dodania náhradných dielov bezkonkurenčné.

Ak váš karavan potrebuje akýkoľvek náhradný diel, môžeme Vám pomôcť. Rôznorodé opravy (bez prístupu k časti motora), vrátane opravy karosérie, výmeny plastových okien, opravy vodovodného a elektrického systému, inštalácie akýchkoľvek náhradných dielov a príslušenstva, multimediálnych systémov a parkovacích asistentov, zadných parkovacích kamier a GPS – robíme rýchlo a hlavne efektívne. Pracujeme tak, aby to bolo pre Vás výhodné. Naši klienti nečakajú niekoľko týždňov, kým na nich príde rad.

Čo najrýchlejšie a s najvyššou kvalitou – to je motto Flying Dog!

 

ADRESA PREVÁDZKY:
 Vyšehradská 7A, 851 06 Petržalka

VOLAJTE NÁM:
 +421 902 109847, +421 904 592705

PÍŠTE NÁM:
 caravan.fd@gmail.com

www.flying-dog.eu

Logos
service