Prenájom karavanov Bratislava – DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Chceme urobiť všetko, čo je v našich silách pre to, aby bola Vaša dovolenka s nami čo najpohodlnejšia. Prenájom karavanov Bratislava – FLYING DOG Vám preto ponúka niekoľko doplnkových služieb k prenajmu, vďaka ktorým sa Váš výlet začne hladko a bez starostí.

Prenájom karavanov Bratislava
DOPRAVA KARAVANU K VÁM DOMOV
Dohodou

 

Obytné auto môžeme dodať priamo k vám domov. Ak platíte za prenájom karavanu na viac ako 15 dní, táto služba je v okruhu 100 km bezplatná.

family
VYZDVIHNUTIE NA LETISKU
Dohodou
Máme po ruke až 4 európske metropoly! Radi Vás vyzdvihneme na letiskách vo Viedni, Bratislave, Budapešti aj Prahe.
FreeParking
BEZPLATNÉ PARKOVANIE AUTA POČAS VAŠEJ CESTY
0 Euro / deň
Vaše auto môžete bezplatne zaparkovať po dobu trvania Vašej dovolenky na našom parkovisku. Príďte k nám so všetkými Vašimi batožinami a osobnými vecami, prevezmite si karavan a vyrazte na cestu. O bezpečnosť Vášho auta sa zatiaľ postaráme my.
Prenájom karavanov Bratislava
PLÁNOVANIE TRASY
Dohodou

FLYING DOG s.r.o. Vám ponúka hotové itineráre pre Vaše výlety. Napíšte nám, aké máte predstavy, kedy a do akej krajiny chcete vyraziť. My Vám na mieru pripravíme zaujímavý cestovateľský program a zarezervujeme pre Vás po ceste všetky kempingy.

Gift

DARUJTE ZÁŽITOK!

Neviete si poradiť s darčekom pre vášho blízkeho? Máme pre vás tip na prekvapenie, s ktorým sa trafíte do vkusu každého. Prenajom Karavanov Flying Dog s.r.o. ponúka možnosť zakúpiť si darčekové poukážky na cestovanie karavanom na akékoľvek dní (3, 5, 7, 10 a viac) alebo hodnoty.

S pozdravom, Váš tím

Prenájom karavanov Bratislava