Karavany predaj skladom v Bratislave

Erwin hymer group

FLYING DOG s.r.o. je oficiálny predajca troch značiek karavanov na Slovensku: LAIKA, LMC a CARADO, ktoré patria do skupiny ERWIN HYMER GROUP (EHG).
Prečo sme sa rozhodli zastupovať práve tieto tri značky?

luxusne Obytné autá Laika

LUXUSNE KARAVANY LAIKA

LAIKA je štýlová ikona. Spoločnosť má 56 rokov, z toho 22 je súčasťou EHG. Obytné automobily LAIKA do seba absorbovali nenapodobiteľnú taliansku krásu a najvyššiu nemeckú kvalitu.
Modelová rada LAIKA je rozdelená do troch tried:
– LAIKA KOSMO – relatívne lacná, kombinuje vysokú praktickosť, kvalitné vybavenie s veľkým dôrazom na detail, taliansku eleganciu a nadčasovú spoľahlivosť.
– LAIKA ECOVIP – predstavuje vyššiu úroveň dizajnu a materiálov. Dvojitá podlaha, luxusné vstavané spotrebiče, dokonale premyslený interiér, veľa možností usporiadania.
– LAIKA KREOS – vrchol v technickej a dizajnovej dokonalosti. Prírodná koža a prírodné drevo. Skutočný luxus, ktorý vôbec nie je skromný.
LAIKA je prémiový obytný automobil ako Mercedes triedy S alebo AUDI-8 medzi automobilmi.

www.laika.it

karavany LMC

KARAVANY LMC

LMC je na trhu už 65 rokov. Keď skúsený vodič karavanu uvidí na ceste karavan alebo príves LMC, jeho majiteľ má úctu zaručenú. Toto je obchodná trieda medzi obytnými vozidlami, ako sú Mercedes triedy E alebo AUDI-6 medzi automobilmi.
LMC stelesňuje tradičné hodnoty, zodpovednosť a vášeň pre kempovanie. Vďaka koncepčnému prístupu spoločnosti LMC „Long Life Technology“ poskytuje vysoko stabilnú a spoľahlivú štruktúru vozidla pomocou najinovatívnejších technológií a 12-ročnú záruku na vodotesnosť.

www.lmc-caravan.de

Obytné autá Carado

KARAVANY CARADO

CARADO je mladý výrobca, ktorý je na trhu iba 15 rokov. CARADO je ako Škoda alebo Volkswagen medzi obytnými automobilmi.
Život je dosť ťažký. Preto by dovolenka mala byť jednoduchá a pohodlná. CARADO ponúka štýlovému cestovateľovi dokonalú kombináciu kvality „Made in Germany“ a veľmi prijateľných cien. CARADO má všetko, čo potrebujete, aby bolo Vaše kempovanie autentické a jednoduché. Nie viac, ale ani menej.
V našej flotile v Bratislave a v regionálnych skladoch v Nemecku a Taliansku existujú karavany rôznych chutí pre najnáročnejších zákazníkov aj pre začiatočníkov, od tých najluxusnejších až po cenovo výhodné. A aj zlatá stredná cesta je samozrejmosťou.
Tešíme sa na stretnutie.

www.carado.com

Aké karavany ponúkame na predaj?

Predajca Karavanov FLYING DOG ponúka na predaj autokaravany, rok vyroby 2021-2023 a nove obytne privesy 2023. Autokaravany, ktoré poskytujeme, sú ideálnou voľbou pre rodinné cestovanie v počte 4 až 7 osôb.

Tieto karavany sú už k dispozícii na predaj. Zavolajte nám a dohodnime sa na osobnom stretnutí.

KARAVANY K DISPOZÍCII Na JESEŇ 2022 - JAR 2023

karavany LMC

CAMPER VAN NA PREDAJ: LMC INNOVAN 590 FORD 170PS

Innovan na podvozku Ford je pre každého, kto má rád flexibilitu, kedy môže kedykoľvek spontánne vyraziť – na krátky výlet alebo na dlho očakávanú dovolenku. Najkompaktnejšie vozidlo v našom produktovom rade spája dynamiku so športovým dizajnom. Interiér je vedený v modernom dekóre a svetlého dubu a ponúka dostatok možností pre individuálne akcenty.

karavany LMC

CAMPER VAN NA PREDAJ: LMC INNOVAN 590 FORD 170PS AT

kamper van na predaj

Innovan na podvozku Ford je pre každého, kto má rád flexibilitu, kedy môže kedykoľvek spontánne vyraziť – na krátky výlet alebo na dlho očakávanú dovolenku. Najkompaktnejšie vozidlo v našom produktovom rade spája dynamiku so športovým dizajnom. Interiér je vedený v modernom dekóre a svetlého dubu a ponúka dostatok možností pre individuálne akcenty.

OBYTNY PRIVES NA PREDAJ: LMC STYLE LIFT 582K – FEBRUAR 2023

obytny karavan predaj

Nový obytny prives LMC Style Lift 582K – Krásny a priestranný prives. Karavan je vybavený manželskou posteľou a poschodovými posteľami, okrúhlou sedacou pohovkou s priestorom pre celú rodinu a peknou kuchyňou s dostatkom priestoru v skrini a veľkou chladničkou (141L).

OBYTNY PRIVES NA PREDAJ: LMC STYLE LIFT 500K 2023 – FEBRUAR 2023

obytny prives predaj bratislava
karavan prives

Obytny prives LMC Style Lift 500K poskytuje vášmu mobilnému domu priestor, ktorý potrebujete kedykoľvek. S výškou státia 2,08 m v obývacej mate voľný priestor, ktorý potrebujete počas dňa. V noci sa Style Lift dá premeniť za pár sekúnd – teraz sa vy a vaša rodina snívate až na siedmich pohodlných miestach na spanie.

karavan laika

Ak je naše Kosmo začiatkom vašej cesty, potom bude Kosmo Emblema najlepším okamihom na tejto ceste. Tento model, predefinovaný a plný chuti do akcie, je ideálny pre každého, kto si zamiloval tú najslobodnejšiu formu cestovania.

DETAILY >>

Obytné autá Carado

KARAVAN PREDAJ: CARADO T447 140 PS AT 2021

novy karavan predaj
karavan novy na predaj

Naše karavany CARADO sú našou pýchou. Tento karavan má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Je to najväčší z polointegrovaných karavanov. Dĺžka – 740 cm. Postačí však vodičský preukaz skupiny B. Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere. Pohodlný obývací priestor. Kvalitné materiály a vypracované čalúnenie kresiel a sedacích súprav.

KARAVAN PREDAJ: CARADO T447 140 PS AT 2022

Karavany predaj Carado
karavan novy na predaj

Karavan CARADO T447 má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Je to najväčší z polointegrovaných karavanov. Dĺžka – 740 cm. Hlavnou výhodou je samostatná sprcha a WC. Dve oddelené postele v zadnej časti karavanu, ktoré je možné spojiť do jedného obrovského lôžka.Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere. Pohodlný obývací priestor.

KARAVAN NA PREDAJ: CARADO T448 140 PS AT 2022

karavan na predaj
obytne auto predaj

Karavan CARADO T448 tiež má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Kombinovaná sprcha a toaleta šetria miesto v karavane a robia ho vo vnútri priestrannejším. Dve oddelené postele v zadnej časti karavanu, ktoré je možné spojiť do jedného obrovského lôžka.Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere.

CAMPER VAN S POP-UP STRECHOU: CARADO CV600 MT 140 PS – Rezervovaný

camper van s pop-up strechou
Karavany predaj Carado

Carado Camper Van CV600: Vďaka kompaktnému exteriéru tohto karavanu je vhodný pre každodenné použitie, ale stále je pripravený na ďalšiu dovolenku. Mimoriadne pohodlný obytný priestor: Útulné usporiadanie sedadiel s otočnými sedadlami vodiča a spolujazdca, praktické zásuvky USB a funkčný stolík.

PREDANÉ KARAVANY

Menu