Karavany predaj skladom v Bratislave

Erwin hymer group

FLYING DOG s.r.o. je oficiálny predajca troch značiek karavanov na Slovensku: LAIKA, LMC a CARADO, ktoré patria do skupiny ERWIN HYMER GROUP (EHG).
Prečo sme sa rozhodli zastupovať práve tieto tri značky?

luxusne Obytné autá Laika

LUXUSNE KARAVANY LAIKA

LAIKA je štýlová ikona. Spoločnosť má 56 rokov, z toho 22 je súčasťou EHG. Obytné automobily LAIKA do seba absorbovali nenapodobiteľnú taliansku krásu a najvyššiu nemeckú kvalitu.
Modelová rada LAIKA je rozdelená do troch tried:
– LAIKA KOSMO – relatívne lacná, kombinuje vysokú praktickosť, kvalitné vybavenie s veľkým dôrazom na detail, taliansku eleganciu a nadčasovú spoľahlivosť.
– LAIKA ECOVIP – predstavuje vyššiu úroveň dizajnu a materiálov. Dvojitá podlaha, luxusné vstavané spotrebiče, dokonale premyslený interiér, veľa možností usporiadania.
– LAIKA KREOS – vrchol v technickej a dizajnovej dokonalosti. Prírodná koža a prírodné drevo. Skutočný luxus, ktorý vôbec nie je skromný.
LAIKA je prémiový obytný automobil ako Mercedes triedy S alebo AUDI-8 medzi automobilmi.

www.laika.it

karavany LMC

KARAVANY LMC

LMC je na trhu už 65 rokov. Keď skúsený vodič karavanu uvidí na ceste karavan alebo príves LMC, jeho majiteľ má úctu zaručenú. Toto je obchodná trieda medzi obytnými vozidlami, ako sú Mercedes triedy E alebo AUDI-6 medzi automobilmi.
LMC stelesňuje tradičné hodnoty, zodpovednosť a vášeň pre kempovanie. Vďaka koncepčnému prístupu spoločnosti LMC „Long Life Technology“ poskytuje vysoko stabilnú a spoľahlivú štruktúru vozidla pomocou najinovatívnejších technológií a 12-ročnú záruku na vodotesnosť.

www.lmc-caravan.de

Obytné autá Carado

KARAVANY CARADO

CARADO je mladý výrobca, ktorý je na trhu iba 15 rokov. CARADO je ako Škoda alebo Volkswagen medzi obytnými automobilmi.
Život je dosť ťažký. Preto by dovolenka mala byť jednoduchá a pohodlná. CARADO ponúka štýlovému cestovateľovi dokonalú kombináciu kvality „Made in Germany“ a veľmi prijateľných cien. CARADO má všetko, čo potrebujete, aby bolo Vaše kempovanie autentické a jednoduché. Nie viac, ale ani menej.
V našej flotile v Bratislave a v regionálnych skladoch v Nemecku a Taliansku existujú karavany rôznych chutí pre najnáročnejších zákazníkov aj pre začiatočníkov, od tých najluxusnejších až po cenovo výhodné. A aj zlatá stredná cesta je samozrejmosťou.
Tešíme sa na stretnutie.

www.carado.com

Aké karavany ponúkame na predaj?

Predajca Karavanov FLYING DOG ponúka na predaj autokaravany, rok vyroby 2021-2023 a nove obytne privesy 2023. Autokaravany, ktoré poskytujeme, sú ideálnou voľbou pre rodinné cestovanie v počte 4 až 7 osôb.

Tieto karavany sú už k dispozícii na predaj. Zavolajte nám a dohodnime sa na osobnom stretnutí.

KARAVANY SKLADOM V BRATISLAVE

karavany LMC

CAMPER VAN NA PREDAJ: LMC INNOVAN 590 FORD 170PS

kamper van predaj

Ford Innovan LMC je najkompaktnejšie vozidlo v našom produktovom rade, ktoré spája športový dizajn s luxusnými prvkami. Interiér – moderný dekor a svetlý dub. Komfortné a bezpečnostné systémy sú na úrovni luxusného sedanu. Výkonný motor zaručí, že vaše dobrodružstvá budú zábavné a bezpečné! Vaša 4-členná rodina sa bude cítiť pohodlne v centre Paríža a na vrchole Álp v zime aj v lete.

CAMPER VAN NA PREDAJ: LMC INNOVAN 590 FORD 170PS AT

Innovan na podvozku Ford vám umožní vziať vašu rodinu na krátky výlet alebo dlho očakávanú dovolenku. Najkompaktnejšie vozidlo v našom produktovom rade spája športový dizajn s luxusnými prvkami. Interiér je: moderný dekor a svetlý dub. Komfortné a bezpečnostné systémy – na úrovni luxusného sedanu. Automatická prevodovka a výkonný motor – a dobrodružstvo vás volá!

camper van predaj karavan
CV600 plan

Carado Camper Van CV600 EDITION 15:  Vďaka SMART exteriéru Camper Van CV600: je vhodný pre každodenné použitie, ale stále je pripravený na ďalšiu dovolenku. Mimoriadne pohodlný obytný priestor: Útulné usporiadanie sedadiel s otočnými sedadlami vodiča a spolujazdca, praktické zásuvky USB a funkčný stolík.

OBYTNY PRIVES NA PREDAJ: LMC STYLE LIFT 582K 2023

obytny karavan predaj

Nový obytny prives LMC Style Lift 582K – Krásny a priestranný prives. Karavan je vybavený manželskou posteľou a poschodovými posteľami, okrúhlou sedacou pohovkou s priestorom pre celú rodinu a peknou kuchyňou s dostatkom priestoru v skrini a veľkou chladničkou (141L).

OBYTNY PRIVES NA PREDAJ: LMC STYLE LIFT 500K 2023

obytny prives predaj bratislava
karavan prives

Obytny prives LMC Style Lift 500K poskytuje vášmu mobilnému domu priestor, ktorý potrebujete kedykoľvek. S výškou státia 2,08 m v obývacej mate voľný priestor, ktorý potrebujete počas dňa. V noci sa Style Lift dá premeniť za pár sekúnd – teraz sa vy a vaša rodina snívate až na siedmich pohodlných miestach na spanie.

Karavany dostupné v júni 2023

karavany LMC

LUXUSNY AUTOKARAVAN NA PREDAJ: LMC CRUISER T662 AT 2023

LMC T662 plan

LMC (Nemecko, súčasť Erwin HYMER Group) – je jednou z najstarších nemeckých spoločností špecializujúcich sa na výrobu obytných áut a karavanov. Tradície plus nemecká kvalita a neuveriteľný zmysel pre detail – to je LMC. Rad karavanov CRUISER od LMC je klenotom medzi rovnocennými. Dá sa to zhrnúť do jedného slova: Perfektné!

LUXUSNY AUTOKARAVAN NA PREDAJ: LMC Tourer H730 MT 2023

karavany predaj Nemecko
LMC TOURER Lift H730 plan

5-miestny karavan s oficiálnymi 5 bezpečnostnými pásmi. Systém isofix pre dve detské sedačky je už súčasťou. Tento karavan je dokonale pripravený na celoročné cestovanie: vyhrievaná nádrž na vodu a vykurovací systém TRUMA 6E (plyn + elektrina). Samostatná a priestranná kúpeľňa a sprchovací kút vytvárajú veľa priestoru pre vašu rodinu. Zväčšená palivová nádrž na 90 litrov vám poskytne cestovný dojazd až 1000 km na jednu čerpaciu stanicu.

KARAVANY K DISPOZÍCII Na JESEŇ 2023

Obytné autá Carado
karavan novy na predaj

Naše karavany CARADO sú našou pýchou. Tento karavan má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Je to najväčší z polointegrovaných karavanov. Dĺžka – 740 cm. Postačí však vodičský preukaz skupiny B. Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere. Pohodlný obývací priestor. Kvalitné materiály a vypracované čalúnenie kresiel a sedacích súprav.

KARAVAN NA PREDAJ: CARADO T448 160 PS AT 2022

obytne auto predaj

Karavan CARADO T448 tiež má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Kombinovaná sprcha a toaleta šetria miesto v karavane a robia ho vo vnútri priestrannejším. Dve oddelené postele v zadnej časti karavanu, ktoré je možné spojiť do jedného obrovského lôžka.Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere.

CAMPER VAN S POP-UP STRECHOU: CARADO CV600 MT 140 PS

Karavany predaj Carado

Carado Camper Van CV600: Vďaka kompaktnému exteriéru tohto karavanu je vhodný pre každodenné použitie, ale stále je pripravený na ďalšiu dovolenku. Mimoriadne pohodlný obytný priestor: Útulné usporiadanie sedadiel s otočnými sedadlami vodiča a spolujazdca, praktické zásuvky USB a funkčný stolík.

obetne auta predaj carado

Carado Camper Van CV601: Vďaka kompaktnému exteriéru tohto karavanu je vhodný pre každodenné použitie, ale stále je pripravený na ďalšiu dovolenku. Mimoriadne pohodlný obytný priestor: Útulné usporiadanie sedadiel s otočnými sedadlami vodiča a spolujazdca, praktické zásuvky USB a funkčný stolík. Jedinečnosťou tohto obytného auta je, že má 4 pohodlné postele!

PREDANÉ KARAVANY

karavan na predaj Bratislava
predaj karavanov Nemecko

Ponúkame na predaj obytné auto LMC Breezer А694G. Apríl 2018 – prvá registrácia, 43 000 km. Dokonalý technický stav.

Priestorný, ale kompaktný Karavan LMC Breezer А694G je v každom ohľade spoľahlivý a vyzretý autokaravan: priateľský, inteligentný a sympatický.

DETAILY >>

KARAVAN NA PREDAJ: LMC CRUISER COMFORT 672G 2019

predaj karavanov
Cruiser Comfort 672

Ponúkame karavan na predaj (obytné auto) LMC CruiserComfort T672G. Mai 2019 – prvá registrácia. Dokonalý technický stav. Karavan T672G Cruizer Comfort je luxusná cestná jachta. Toto nie je priemerný rodinný karavan. Toto je limuzína Biznis triedy! Neporovnateľné pohodlie a premyslenosť interiéru. Luxusný dekor, lakované skrinky – vytvoria pocit, že ste na luxusnej jachte.

DETAILY >>

karavany predaj bratislava
karavan prives

Nový obytny prives LMC Style Lift 500K poskytuje vášmu mobilnému domu priestor, ktorý potrebujete kedykoľvek. S výškou státia 2,08 m v obývacej mate voľný priestor, ktorý potrebujete počas dňa. V noci sa Style Lift dá premeniť za pár sekúnd – teraz sa vy a vaša rodina snívate až na siedmich pohodlných miestach na spanie.

karavany bazos
kupim karavan

Tento polointegrovaný karavan je skvelým riešením pre tých najnáročnejších cestovateľov: priestorný interiér, luxusný nábytok, oddelená sprcha a toaleta, oddelený priestor pre rodičov a deti, absolútna nezávislosť a maximálna výbava – všetko, čo potrebujete pre perfektnú dovolenku! LMC Breezer passion Lift H 733G má veľký priestor pre batožinu, do ktorého sa ľahko pomestí všetko Vaše kempingové vybavenie, ako aj bicykle, ktoré sa pri tom nezašpinia.

karavany bazos
kupim karavan

Tento polointegrovaný karavan je skvelým riešením pre tých najnáročnejších cestovateľov: priestorný interiér, luxusný nábytok, oddelená sprcha a toaleta, oddelený priestor pre rodičov a deti, absolútna nezávislosť a maximálna výbava – všetko, čo potrebujete pre perfektnú dovolenku! LMC Breezer passion Lift H 733G má veľký priestor pre batožinu, do ktorého sa ľahko pomestí všetko Vaše kempingové vybavenie, ako aj bicykle, ktoré sa pri tom nezašpinia.

karavany bazos
kupim karavan

Tento polointegrovaný karavan je skvelým riešením pre tých najnáročnejších cestovateľov: priestorný interiér, luxusný nábytok, oddelená sprcha a toaleta, oddelený priestor pre rodičov a deti, absolútna nezávislosť a maximálna výbava – všetko, čo potrebujete pre perfektnú dovolenku! LMC Breezer passion Lift H 733G má veľký priestor pre batožinu, do ktorého sa ľahko pomestí všetko Vaše kempingové vybavenie, ako aj bicykle, ktoré sa pri tom nezašpinia.

prenajom a predaj karavanov
obetne auta predaj carado

V tomto modeli veľkorysý úložný priestor, možnosti úložného priestoru a priestor pre štyri osoby. Útulný priestor na sedenie, otočné sedadlo vodiča a spolujazdca, praktické USB zásuvky a funkčný stolík.  Dvojlôžkové poschodové postele v zadnej časti ponúkajú štyrom ľuďom nádherné sny. Alebo veľa ďalších úložných priestorov. Uvoľnené varenie – aj na dovolenke: 2-horák, plynový sporák s piezo zapaľovaním, 90L chladnička a veľkorysá pracovná plocha.

LUXUSNY INTEGRALNY KARAVAN NA PREDAJ: KNAUS SKY I 700LG 2018

Karavany predaj Bratislava
Predaj karavanov KNAUS SKY 700

Ponúkame karavan na predaj (obytné auto) Sky I 700 LG s veľmi dobrou výbavou.

Fiat Ducato 2.3 Multijet 150 Heavy 4000 kg, 150 PS
Manualna prevodovka; Podvozok so vzduchovým pružením s 2-kanálovym kompresorom a s možnosťou nastavenia svetlej výšky a vodorovnej polohy…

DETAILY >>

KARAVAN NA PREDAJ: CARADO T447

165 PS POLOINTEGRAL 2021 RV MT 

karavan predaj
karavan novy na predaj

Naše karavany CARADO sú našou pýchou. Tento karavan má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Je to najväčší z polointegrovaných karavanov. Dĺžka – 740 cm. Postačí však vodičský preukaz skupiny B. Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere. Pohodlný obývací priestor. Kvalitné materiály a vypracované čalúnenie kresiel a sedacích súprav.

OBYTNY PRIVES NA PREDAJ: LMC STYLE LIFT 582K 2022

obytny karavan predaj

Nový obytny prives LMC Style Lift 582K – Krásny a priestranný prives. Karavan je vybavený manželskou posteľou a poschodovými posteľami, okrúhlou sedacou pohovkou s priestorom pre celú rodinu a peknou kuchyňou s dostatkom priestoru v skrini a veľkou chladničkou (141L).

LUXUSNÝ POLOINTEGROVANÝ KARAVAN NA PREDAJ: LAIKA ECOVIP L3010 MODEL 2022

MT 140 PS 2022 RV  – Skladom

Luxusny Karaván LAIKA Ecovip 3010
obytne auta na predaj

Nízkoprofilový Ecovip kombinuje všetky vlastnosti, ktoré definujú Laiku. Vynikajúci taliansky dizajn s technickými prvkami. Vďaka vnútornej výške na státie 205 cm poskytuje dostatok priestoru pre váš vysnívaný výlet.

DETAILY >>

obytne privesy predaj
2019 lmc

LMC Style 460D s Pop-up strechou, s nadčasovo krásnym dizajnom, je našim modelom pre vašu rodinnú vysnívanú dovolenku. Užite si veľa priestoru na smiech, varenie, hranie a relaxáciu. Šesť miest na spanie robí z tohto štýlu flexibilný prostriedok pre veľkých aj malých dovolenkárov. Strecha „pop-up“ vám poskytne ďalší priestor pre rodinnú dovolenku.

luxusny karavan predaj
Karavany na predaj Bratislava

Luxusný integrálny karavan LAIKA pre 4 osoby na predaj v Bratislave. V karavane nájdete: Queens bed, veľký jedálenský stôl a rúru na pečenie s grilom.

DETAILY >>

KARAVAN NA PREDAJ: CARADO T447 165 PS 2021 RV MT 

karavan predaj
karavan novy na predaj

Naše karavany CARADO sú našou pýchou. Tento karavan má päť miest na sedenie a päť miest na spanie. Je to najväčší z polointegrovaných karavanov. Dĺžka – 740 cm. Postačí však vodičský preukaz skupiny B. Dobre premyslené usporiadanie interiéru. Široké vchodové dvere. Pohodlný obývací priestor. Kvalitné materiály a vypracované čalúnenie kresiel a sedacích súprav.

luxusny karavan na predaj LAIKA

Náša LAIKA Kosmo Emblema 509E – je najpriestrannejšie a najluxusnejšie obytné auto v tejto modelovej rade. Automatická prevodovka, výkonný motor, priestranný a exkluzívny interiér, luxus a spoľahlivosť – to všetko je LAIKA.

DETAILY >>