Požičovňa Karavanov FLYING DOG Bratislava

Zoznámme sa!

Sme posádka spoločnosti Flying Dog Karavany – Sme rodinný tím.

Naša rodina pochádza z Ukrajiny, no v roku 2015 sme sa presťahovali na Slovensko a založili spoločnosť Flying Dog s.r.o. – Prenajom Karavanov v Bratislave.

Nakoľko máme slabosť pre autá a cestovanie, oblasť podnikania novej spoločnosti bola určená dosť rýchlo: cestovanie autami! Názov a logo spoločnosti nám navrhol náš domáci miláčik, doberman Alpha.

Ďalšou etapou bolo dôkladné skúmanie všetkých európskych výrobcov karavanov a ich výrobkov. Niekoľko mesiacov sme navštevovali európske výstavy, až sme dospeli k nasledujúcemu záveru: „Len nemecké autá.“ Nech nám francúzsky a taliansky výrobcovia karavanov prepáčia, nepochybne sú ich karavany štýlové a krásne, ale kvalita – to «Made in Germany».

Aj medzi mnohými nemeckými výrobcami sme si však museli dlho vyberať – aby náš vyvolený bol najlepší z najlepších!

Na jar roku 2016 sme si doviezli prvé zbrusu nové karavany slávnej nemeckej značky LMC a stali sa výhradným predajcom tejto značky na slovenskom trhu.

V roku 2019 získala naša spoločnosť oficiálne obchodné zastúpenie od ďalšej známej nemeckej značky – CARADO, a v roku 2021 – od prémiovej značky LAIKA. Odteraz sa tieto tri značky v našej ponuke navzájom úspešne dopĺňajú.

Nebol to len začiatok nášho podnikania, ale aj začiatok spoznávania Slovenska, Bratislavy a vytvárania si nových priateľstiev…

Dynamicky rozvíjame našu spoločnosť a v súčasnosti je Požičovňa Karavanov Flying Dog (Bratislava) je lídrom na trhu v oblasti prenájmu a predaja mobilných domov v Bratislave.

Požičovňa Karavanov 2024: v roku 2024 naša flotila predstavuje 6 novych aut na prenájom a rovnaký počet karavanov máme aj skladom na predaj.

Každý rok našu flotilu obnovujeme. Karavany, s ktorými ste jazdili 2 sezóny následne predávame za veľmi atraktívne ceny. A pre Vás nakupujeme opäť nové.

Naše autá a naše podnikanie je našou vášňou. Pri nákupe karavanov nešetríme a vždy objednávame len top konfiguráciu. Tak, ako by sme nakupovali pre seba samých – motor len so zvýšeným výkonom 150 koní, len automatická prevodovka, 2 klímy, markíza, cúvacia kamera, chladnička s mrazničkou a ďalšie vybavenie.

Našim zákazníkom ponúkame najširší sortiment doplnkových zariadení, od kempingových stolov a stoličiek až po detské postieľky, vysielačky a bicykle. Stačí Vám len vziať si doklady, osobné veci a môžete vyraziť na cestu svojich snov.

Zavádzanie nemáme radi, takže u nás Vás neprekvapia žiadne skryté poplatky. Zaplatíte len sumu, ktorá je v našom cenníku a ani o cent viac.

S ochotou a radosťou Vás budeme sprevádzať od výberu karavanu až po rezerváciu, od odchodu na cestu až po návrat. Počas vašej cesty budeme k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Sme rovnako zmýšľajúci ľudia!

Flying Dog

Požičovňa Karavanov

Naša posádka

Členovia posádky sú vždy plní zodpovednosti
[vc_carousel_parent wdo_slides_on_desk=“4″ wdo_slides_on_tabs=“2″ wdo_slides_on_mob=“1″ wdo_slide_loop=“true“ wdo_auto_play=“true“ wdo_hover_pause=“true“ wdo_nav_arrows=“false“ wdo_slidein_animate=“slideInRight“ wdo_slideout_animate=“slideOutLeft“][vc_carousel_child]
Požičovňa Karavanov Yuriy Oblog

Yuriy

konateľ spoločnosti

všeobecné vedenie spoločnosti, komunikácia s výrobcom a zákazníkmi, priama práca s technickým vybavením a dokumentáciou.

[/vc_carousel_child][vc_carousel_child]
Požičovňa Karavanov Elena Oblog

Elena

konateľ spoločnosti

práca s klientmi, administratívne a obchodné úlohy, IT sektor.

[/vc_carousel_child][vc_carousel_child]
Anastasia

Anastasia

konateľ spoločnosti

marketing, public relations a propagácia na rakúskom trhu.

[/vc_carousel_child][vc_carousel_child]
Eugene Oblog

Evgeniy

Externý konzultant

vývoj, obsah a údržba webových stránok, IT riešení, tlač.

[/vc_carousel_child][vc_carousel_child]
Požičovňa Karavanov Alisa

Alisa

konateľ spoločnosti

administratívne úlohy, copywriter a kancelársky manažér, pracujúci s anglickými a nemecky hovoriacimi klientmi.

[/vc_carousel_child][vc_carousel_child]
Alpha

Alpha

Doberman

Tvár a duša spoločnosti Flying Dog s.r.o.

[/vc_carousel_child][vc_carousel_child]
Požičovňa Karavanov Eva Oblog

Eva

Roztomilé dievča

Malý a odvážny dobrodruh, budúci šéf spoločnosti Flying Dog s.r.o.

[/vc_carousel_child][/vc_carousel_parent]