COVID-Free: Vaša bezpečnosť je našou najvyššou prioritou

Informácie v súvislosti s pandémiou koronavírusu COVID-19

Pre spoločnosť Flying Dog Company je našou najvyššou prioritou zdravie a bezpečnosť našich hostí, zamestnancov a obchodných partnerov po celom svete.

Náš záväzok k ochrane zdravia a bezpečnosti

Kvôli pandémii vírusu COVID-19 sa naďalej riadime najnovšími radami a usmerneniami Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a úradov v krajinách, kde pôsobíme. Aktualizované a podrobnejšie informácie nájdete v informáciách WHO a zdrojov Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb.

Na základe odborných odporúčaní sme preskúmali existujúce postupy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia a vyvinuli bezpečnostný protokol FLYING DOG (elektronická brožúra). Nový komplexný protokol o čistení a dezinfekcii založený na pokynoch SGS je navrhnutý tak, aby zaistil vašu bezpečnosť a pokoj v duši od chvíle, keď si zarezervujete obytné auto, až kým ho nevrátite. Všetky naše obytné autá sú vyčistené a pripravené na ďalšiu jazdu podľa nášho 20-krokového protokolu.

Neustále pozorujeme a sledujeme zmeny v odporúčaniach a pokynoch orgánov a zdravotných úradov krajín, v ktorých pôsobíme, aby sme mohli naďalej poskytovať najvyššiu úroveň služieb a zároveň zaisťovať bezpečnosť našich hostí a zamestnancov v súlade s požiadavkami stanovené orgánmi.

Pravidelne kontrolujeme a upravujeme naše zásady a protokoly a chceme poďakovať našim zamestnancom a pracovníkom na podporu života po celom svete za ich neúnavnú prácu v ich komunitách.

Srdečne ďakujeme.

prenajom karavanov cena