PRENÁJOM KARAVANOV

Prenajom karavanov / požičovňa karavanov FLYING DOG Bratislava

svojim klientom ponúka flotilu novučičkých karavanov z dielne spoločnosti LMC a CARADO (Nemecko).

Keďže požičovňa karavanov FLYING DOG s.r.o. má svoj charakter vybudovaný okolo leteckej vášne, ale aj z praktických logistických dôvodov, naše karavany nesú prezývky podľa prvých písmen abecedy Medzinárodnej organizácie civilného letectva: ALPHA, BRAVO a CHARLIE.

ALPHA, BRAVO a CHARLIE sú technicky dokonalé polointegrované autokaravany 2021/2022 roku vyroby, ktoré sú ideálnym riešením pre rodinné cestovanie v počte 5 osôb.

PRENÁJOM KARAVANOV: POLOINTEGROVANÉ OBYTNÉ AUTÁ 2021-2022

V tejto sezóne budeme mať niekolko úplne identických, veľkých, luxusne vybavených, atraktívne zdobených, päťmiestnych polointegrovaných karavanov.

Karavany Vám ponúkame v maximálnej možnej výbave: s výkonnejším motorom, automatickou alebo mechanickou prevodovkou, s luxusným nábytkom, s hypoalergénnym penovým matracom a kávovarom s náhradnými kávovými kapsulami, pohármi na vínko a bambusovým ekologickým riadom; útulný a praktický koberec v celom karavane, cúvacia kamera a GPS, solárna markíza a nosič bicyklov, televízia a klimatizácia a oveľa viac.

Keďže sú úplne rovnaké, technický popis, fotogaléria a cenník sú pre všetkých päť rovnaké – nájdete ich ako záložky v tabuľke.
Nižšie sú umiestnené kalendáre dostupnosti, každý pre svoj vlastný karavan. Vyberte kalendár, ktorý má voľné obdobie, ktoré potrebujete, a kliknite na tlačidlo REZERVOVAŤ.

Pre optimálne využitie obytných aut sa pokúste „spojiť“ svoju rezerváciu s predchádzajúcou, aby nezostali nevyužité dni.

karavany predaj sk

Kalendár dostupnosti pre karavan ALPHA

Cars Availability in Next 365 Days

Kalendár dostupnosti pre karavan BRAVO

Cars Availability in Next 365 Days

Kalendár dostupnosti pre karavan CHARLIE

Cars Availability in Next 365 Days
Menu