PRENÁJOM KARAVANOV

Prenajom karavanov / požičovňa karavanov FLYING DOG Bratislava

v roku 2021 svojim klientom ponúka flotilu 6 novučičkých karavanov z dielne spoločnosti LMC a CARADO (Nemecko).

Keďže požičovňa karavanov FLYING DOG s.r.o. má svoj charakter vybudovaný okolo leteckej vášne, ale aj z praktických logistických dôvodov, naše karavany nesú prezývky podľa prvých písmen abecedy Medzinárodnej organizácie civilného letectva: ALPHA, BRAVO, CHARLIE, DELTA, ECHO a FOXTROT.

ALPHA, BRAVO, CHARLIE, DELTA a ECHO sú technicky dokonalé polointegrované autokaravany 2021 roku vyroby, ktoré sú ideálnym riešením pre rodinné cestovanie v počte 5 osôb.

FOXTROT je štvormiestny, luxusný a kompaktný karavan CV601 – Сamper Van 2021 roku vyroby, ideálny pre mládež alebo rodinný výlet do Európy.

PRENÁJOM KARAVANOV: POLOINTEGROVANÉ OBYTNÉ AUTÁ 2021

V tejto sezóne budeme mať päť úplne identických, veľkých, luxusne vybavených, atraktívne zdobených, päťmiestnych polointegrovaných karavanov.

Karavany Vám ponúkame v maximálnej možnej výbave: s výkonnejším motorom, automatickou alebo mechanickou prevodovkou, s luxusným nábytkom, s hypoalergénnym penovým matracom a kávovarom s náhradnými kávovými kapsulami, pohármi na vínko a bambusovým ekologickým riadom; útulný a praktický koberec v celom karavane, cúvacia kamera a GPS, solárna markíza a nosič bicyklov, televízia a klimatizácia a oveľa viac.

Keďže sú úplne rovnaké, technický popis, fotogaléria a cenník sú pre všetkých päť rovnaké – nájdete ich ako záložky v tabuľke.
Nižšie sú umiestnené kalendáre dostupnosti, každý pre svoj vlastný karavan. Vyberte kalendár, ktorý má voľné obdobie, ktoré potrebujete, a kliknite na tlačidlo REZERVOVAŤ.

Pre optimálne využitie obytných aut sa pokúste „spojiť“ svoju rezerváciu s predchádzajúcou, aby nezostali nevyužité dni.

karavany predaj sk

Prenájom Karavanu ALPHA sa začne približne od 23.06.2021. Termín bude upresnený bližšie k stanovenému dátumu.

Cars Availability in Next 365 Days

Prenájom Karavanu BRAVO sa začne približne od 23.06.2021. Termín bude upresnený bližšie k stanovenému dátumu.

Cars Availability in Next 365 Days

Karavan CHARLIE bude pripravený na prenájom približne 23.06.2021. Termín bude upresnený bližšie k stanovenému dátumu.

Cars Availability in Next 365 Days

Prenájom Karavanu DELTA sa začne približne od 01.07.2021. Termín bude upresnený bližšie k stanovenému dátumu.

Cars Availability in Next 365 Days

Karavan ECHO bude pripravený na prenájom približne 01.07.2021. Termín bude upresnený bližšie k stanovenému dátumu.

Cars Availability in Next 365 Days

CAMPER VAN (MALÝ KARAVAN) NA PRENÁJOM

Camper Van je jedinečný obytný automobil. Je kompaktný a teda veľmi mobilný. Navonok je ťažké ho odlíšiť od bežného mikrobusu na parkovisku. Vo vnútri je to však neuveriteľne pohodlné! V našom Camper Vane môžu pohodlne cestovať a spať štyria ľudia.

Camper Van Vám ponúkame v maximálnej možnej výbave: s výkonnejším motorom a automatickou prevodovkou, s luxusným nábytkom, s hypoalergénnym penovým matracom a kávovarom s náhradnými kávovými kapsulami, pohármi na vínko a bambusovým ekologickým riadom; útulný a praktický koberec v celom Camper Vane, cúvacia kamera a GPS, solárna markíza a nosič bicyklov, televízia a klimatizácia a oveľa viac. Detailný opis jednotlivých možností výbavy a ceny nájdete nižšie.

prenajom luxusnych karavanov

Prenájom Karavanu FOXTROT sa začne približne od 25.06.2021. Termín bude upresnený bližšie k stanovenému dátumu.

Cars Availability in Next 365 Days
Menu