PRENÁJOM 5-MIESTNEHO AUTOKARAVANU T448 ECHO

POZOR! DÔLEŽITÉ!

Pri výpočte dĺžky prenájmu uplatňujeme nasledujúce pravidlá:

1. Prevzatie karavanu (začiatok prenájmu) sa uskutoční v čase od 15:00 do 18:00. V tomto čase spoločne podpíšeme dokumenty, overíme platbu, vy si prevezmete karavan a doplnkové vybavenie a absolvujete krátke školenie. Večer si do Vášho karavanu naložíte batožinu a skoro ráno môžete vyraziť na cestu.

2. Vrátenie karavanu (ukončenie prenájmu) sa uskutoční v čase od 9:00 do 11:00. Spoločne skontrolujeme, v akom stave sa autokaravan nachádza, podpíšeme dokumenty a my následne karavan vyčistíme a pripravíme na odovzdanie ďalšiemu zákazníkovi o 15:00.

3. Na prvý a posledný deň prenájmu sa vždy vzťahuje zľava vo výške 50%.

4. Každopádne, prevziať a vrátiť svoj autokaravan môžete aj v ľubovoľnom inom čase (pred 15:00 alebo po 11:00), v takom prípade Vám však rezervačný systém automaticky pripočíta o jeden či dva dni prenájmu viac.

5. Dodatočný jednorazový poplatok za vyzdvihnutie alebo vrátenie karavanu cez víkend: 50 Euro za každý prípad, táto suma bude pripočítaná pri vystavení faktúry.

6. Pre optimálne načítanie rezervačného kalendára Vás prosíme o „prepojenie“ Vašej rezervácie s predchádzajúcou alebo následnou rezerváciou, aby ste predišli vytváraniu „nevyužitých“ medzier. V prípade, že Vaša rezervácia nebude vykonaná v súlade s touto požiadavkou, vyhradzujeme si právo ju nepotvrdiť, ale ponúknuť náhradný termín alebo obytný automobil.

7. Pre viac detailov si, prosím, prečítajte naše VZP.

Milí zákazníci, radi by sme Vás upozornili, že suma, ktorá bude uvedená v rezervačnej tabuľke nie je konečná. Systém nezohľadňuje zľavy pre verných zákazníkov, zľavy pri prenájme na viac ako 15 dní, ako aj servisny poplatok za príjem alebo odovzdanie karavanu cez víkendy.

Dakujem!

Vybavenie Karavanu a ďalšie vybavenie na objednávku

Váš karavan môže byť vybavený všetkým, čo budete potrebovať. Dodatočné zariadenie pozrite TU na stranke PRÍSLUŠENSTVO NAŠICH KARAVANOV  (stránka sa otvorí v novom okne).