Požičovňa karavanov Bratislava

Plan 2024 Flying_Dog Car Rental

 Vážení priatelia!
Ako vždy, už mnoho rokov, 1. novembra Flying Dog s.r.o. ukončí Sezónu prenájmu – 2023.
Náš tím bude pokračovať v každodennej práci, ale prechádzame do režimu predaja minuloročných karavanov a nákupu nových karavanov a ich prípravy na novú Sezónu prenájmu-2024.
Často nám kladú otázku: Prečo nepožičavate autokaravany v zime?
Odpovedáme úprimne, bez trikov a koketovania: Zimný prenájom je pre nás nerentabilný. Doba prenájmu karavanov sa skracuje 3-krát a 3-krát sa zvyšuje aj havarijnosť. Preto investujeme čas a úsilie do budúcej sezóny! Okrem toho si v zime doprajeme voľno. Veď leto je naše najvyťaženejšie pracovné obdobie, pracujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, prijímame, vydávame, čistíme, opravujeme a sprevádzame naše (Vaše) karavany. A často sami nemáme možnosť vziať si ani týždeň voľna a náš tím tiež rád cestuje! Preto si v zime dávame pauzu.
A v nasledujúcej Sezóne – 2024 plánujeme výrazne rozšíriť náš autopark na prenájom: budeme mať 7 karavanov! A ich názvy budú rovnaké, obľúbené letecké názvy: ALPHA, BRAVO, CHARLIE, DELTA, ECHO, FOXTROT a GOLF (A,B,C,D,E,F,G). Golf bude medzitým CamperVan, určený na kompaktné mestské cestovanie malej rodiny.
Obytné vozidlá budú zo „stajní“ CARADO a LMC. Všetky naše autokaravany budú stále LEN s automatickou prevodovkou a LEN v maximálnej konfigurácii.
Naše ceny zostali prakticky nezmenené. Zjednodušili a sprehľadnili sme systém dodánia karavanov k zákazníkovi.
Rezervačný systém na rok 2024 je otvorený, všetky naše rezervačné kalendáre a automatický online rezervačný systém sú aktuálne. Nezabúdajte, že v roku 2024 sa budú v Paríži konať olympijské hry a dopyt po týchto termínoch bude veľmi vysoký. Dostávame rezervácie od najdisciplinovanejších zákazníkov, pre ktorých sú určité termíny dôležité.

Teraz sú naše karavany zakryté plachtami a spia až do jari.
Lúčime sa s Vami do jari 2024 (Sme však v kancelárii, k dispozícii na telefóne a e-mailom).

S pozdravom,
Posadka Flying Dog s.r.o.

Predchádzajúci článok
Kúpa obytného auta – nové alebo použité?
Nasledujúci článok
Flying Dog blahoželá novým šťastným majiteľom karavanu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.