Požičanie karavanu: Bola to naša prvá skúsenosť

Požičanie karavanu: Bola to naša prvá skúsenosť. Vďaka Vám aj veĺmi príjemná a pozitívna. Dokonca nebyť Vášho presvedčivého prístupu, že to všetko ok a v pohode zvládneme, by sme sa možno na to ani s kamarátom nepodujali.

Boli sme z toho očarení hlavne deti, tie boli úplne nadšenéééé a mna osobne to aj fascinovalo jazda s tak veľkým autom a všetky tie detaily okolo caravaningu. Zaškolili ste nás do všetkého, čo sme potrebovali vedieť a za to Vám je veľká vďaka.

Boli to všetko od Vás nenahraditeľné rady a doporučenia.

AUTOKARAVAN

S autokaravanom sme boli samozrejme spokojní, bol ozaj voňavý a krásny ako nový! Ja som bol len nešťastný, že Vám ukradli ten s alkovňou. Pretože som vedel, že s ňou by to bolo ešte praktickejšie, priestrannejšie a čo sa komfortu týka, že by na mňa nesvietilo ako šoféra celú cestu slnko ani nehovoriac. Kolega s alkovňou bol maximálne spokojný. Skrátka podla mňa aj keď je to prvá skúsenosť moja, dovolím si povedať, že ALKOVŇA nebola asi v minulosti vymyslená zbytočne. Je to naozaj to najsprávnejšie prevedenie a verzia karavanu. Komunikácia s Vami bola super a príjemná. Cestu sme si naplánovali ešte v zime (tiež vďaka Vášmu doporučeniu) a aj zarezervovali miesta v Campoch, čiže sme neboli nikde s ničím nejako zaskočení resp nespokojní. Všetko bolo super a OK.

DOPLNKY DO KARAVANU

Jediný môj negatívny poznatok bol len ten podlahový vonkajší koberec zelený. Nakoľko on je síce príjemnejší pri chodení na boso po ňom, ale schopnosť ho vyčistiť a vrátiť Vám ho v dobrom stave (nedajbože zmoknutý z dažďa vedieť ho vysušiť) by bola priam nereálna vec. Všetci camperi naokolo nás používali tie také síce tiež kobercové verzie, ale viac plastovo-látkové, nedokázali tak navlhnúť od dažďa a čo sa dali aj vždy ráno pozametať boli celý deň čistejšie, na ten typický zametací zvuk som sa ráno vždy aj budil :)))

Markízu ste nám vysvetlili, že máte len túto základnú verziu s jednou hornou plachtou, čo bola ok a fajn postačujúce. Ale keby boli tam aj tie bočné steny k tomu aspoň dve na uchytenie a vytvorenie takého ako keby stanu, tak by sme to dokázali mať tiež aj čistejšie a nefúkalo by nám tam a nepršalo počas dažďou tak moc ako teraz, kde som všetko rýchlo vždy spratával pred dažďom, aby sme nemali veci potom v aute vzadu v kufri vlhké a opršané a aby som Vám to vratil všetko suché………

Ináč sme boli so všetkým spokojní a aj vybavenie karavanu od Vás a Vašími doplnkami a doporučeniami bolo super.

Ešte raz Vám veĺmi pekne ďakujem za možnosť zrealizovania si nášho sna a krásnej zaujímavej dovolenky hlavne pre naše decká a verím, že k Vám ešte určite niekedy opäť prídeme si požičať karavan s alkovňou.

S úctou a vďakou za celú rodinu

P.H.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.