Požičovňa karavanov Flying Dog s.r.o.: Boli sme veľmi potešení!

Prvýkrát v lete 2019 sme si prenajali obytný automobil od Požičovňi karavanov Flying Dog. Podpora zo strany majiteľov bola od začiatku príkladná. Na otázky sa niekedy odpovedalo každú minútu (e-mailom, SMS, WhatsApp). V zásade sme boli schopní vopred si ujasniť všetky možné otázky týkajúce sa nášho obytného automobilu.

Na rozdiel od iných požičovní si neprenajímate žiadne vozidlo určitej triedy, ale veľmi konkrétne vozidlo z ich vozového parku, aby ste vopred presne vedeli, čo dostávate.

Keď sme si vyzdvihli auto, osobne sme sa poznali s majiteľom. Tím je veľmi priateľský a všetko bolo vysvetlené pokojne a podrobne počas odovzdávania bez časového tlaku.

Čas v obytnom automobile bol perfektný. Vozidlo bolo dobre motorizované a (okrem svojej veľkosti) jazdilo takmer ako auto. Náš obytný automobil bol takmer nový a v perfektnom stave. Nikdy predtým som nevidel, že okrem klimatizácie automobilu v obytnom automobile je k dispozícii aj extra (elektricky ovládaná) klimatizácia pre interiér (samozrejme to vyžaduje pripojenie na 220 V v kempingu).

Pre úplnosť je potrebné povedať, že náš obytný automobil nemal televízor, čo pre nás aj tak nebolo relevantné, ale namiesto toho nám bol ponúknutý tablet s výberom filmov (ktoré sme tiež nepoužili, takže môžem o výbere filmu nič nehovor).

Aj po jej vrátení všetko perfektne sedelo. Spoločne sme vozidlo skontrolovali zvnútra aj zvonku a záloha bola bez problémov vrátená v plnej výške.

Celkovo bola naša dovolenka a skúsenosti s lietajúcim psom perfektné a dúfam, že v budúcnosti budeme mať možnosť opäť vycestovať s niektorou z ich obytných automobilov.

Johannes Z.

Google preklad z nemčiny

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.