FLYING DOG je exkluzívnym predajcom značky LMC

Flying Dog Certificate

Drahí priatelia!

S hrdosťou a potešením, dovoľujeme si Vás informovať o tom, že sa spoločnosť Flying Dog s.r.o. stala exkluzívnym predajcom nemeckej značky karavanov LMC Caravans na území Slovenskej republiky.

K tomuto rozhodnutiu došlo na základe analýzy úspešnosti aktivít Flying Dog v roku 2017, ale tiež s ohľadom na ohlásenie našich ambicióznych plánov na rok 2018.

Od tohto okamihu, všetky záležitosti týkajúce sa nadobudnutia nových karavanov LMC na Slovensku môžu a budú riešené priamo na Slovensku!

Nášho principálneho partnera (teda spoločnosť, ktorej záujmy sme sa rozhodli zastupovať) sme si vyberali na základe veľmi jednoduchej zásady. Slovami Winstona Churchilla: „Nepotrebujeme toho veľa, to najlepšie nám úplne stačí.“ Autokaravany značky LMC sú presne také! Luxusné, spoľahlivé, pohodlné. Skrátka, najlepšie.

Aktuálne sú vo Flying Dog s.r.o. na pláne opravny drobných „poranení“, ktoré naše karavany ALPHA & BRAVO utŕžili počas sezóny 2017. Zároveň Flying Dog s.r.o. buduje infraštruktúru potrebnú pre adekvátne zastrešovanie záujmov nášho principálneho partnera.

Predchádzajúci článok
5 dôvodov, prečo karavany učarovali mladej generácii
Nasledujúci článok
Sezóna 2017 – oficiálne zatvorená!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.