Pár informácii z našej kuchyne…

Flying_Dog_News

Vážení priatelia,

máme pre Vás pripravených pár zaujímavých informácii z našej kuchyne.

1. Vzhľadom na blížiaci sa koniec letnej turistickej sezóny 2020 dávame do Vašej pozornosti aj  blížiaci sa predaj našej flotily štyroch nádherných karavanov LMC (rok výroby – 2019) v úplne luxusnej konfigurácii. Všetky karavany sú pravidelne servisované, majú najazdených od 25 do 30 000 km a sú vo vynikajúcom stave.

Ceny, popis a foto karavanov LMC nájdete TU:

Na obhliadku môžete prísť denne po predchádzajúcej dohode.

Karavany budú k dispozícii na predaj od konca septembra, ich rezervácia je však možná už teraz.

2. Aktuálne pre Vás už objednávame nové karavany na sezónu 2021. K dispozícii bude na prenájom 5 až 6 obytných automobilov.

Budú to rovnako luxusné, priestranné a najmodernejšie karavany s automatickými prevodovkami, modernými bezpečnostnými systémami, markízami a klimatizáciou, držiakmi bicyklov atď. na aké ste u nás boli zvyknutí. Po skončení aktuálne letnej sezóny sa nové karavany objavia na našej webovej stránke a budete si ich môcť medzi prvými rezervovať už pre sezónu 2021.

3. Spolu s karavanmi na prenájom v sezóne 2021 objednávame aj nové karavany na predaj. Skladom budeme mať karavany oboch našich značiek: LMC a CARADO. Okrem toho Vám ponúkame aj možnosť prísť k nám a objednať si cez nás karavan, alebo autokaravan, šitý  Vám na mieru priamo od výrobcu.

Karavany ktoré budeme mať na predaj skladom v roku 2021 môžete vidieť TU:

Tento mimoriadny rok a špecifická turistická sezóna jasne ukázala všetky výhody cestovania v karavane, kde máte možnosť byť so svojou rodinou, priateľmi a blízkymi v osobnom 5-hviezdičkovom hoteli na kolesách.

predaj luxusnych karavanov

 

Predchádzajúci článok
7 krásnych miest na Slovensku od Flying Dog Karavans. Číslo 3
Nasledujúci článok
O požičovňe karavanov FLYING DOG v časopise Highlights

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.