Zhrnutie roku 2022 a príprava na novú sezónu

NewYear

Koniec sezóny je zakaždým vzrušujúcou udalosťou. Aby karavany úspešne zazimovali a boli pripravené do jari, je potrebné urobiť veľa – niektoré pôjdu k novým majiteľom a niektoré budú pracovať ešte jednu sezónu v našej flotile.
Karavany musia byť v garáži starostlivo chránené pred účinkami zrážok. Vo vnútri každého karavanu bude počas celej zimy fungovať systém pohlcovania vlhkosti (systém odvlhčovania vzduchu), aby nábytok a spotrebiče nezvlhli.
Karavany nabíjajú batérie týždenne – to je dôležité pre ich dlhú životnosť. Raz za dva týždne karavany naštartujú svoje motory, aby motorový olej premazal všetky dutiny.
Náš tím pracuje na nákupe a dodávke nových karavanov: naše nové autá pochádzajú z Nemecka a Talianska. V zime modernizujeme a optimalizujeme našu stránku: pridávame nové autokaravany, zrýchľujeme stránku pre ešte väčší komfort. Pozorne si prečítame Vašu spätnú väzbu a návrhy a pracujeme na Vašich odporúčaniach.

Často sa nás pýtajú: prečo sme v zime nepožičiame karavany?

Dôvodov je viacero.

– Po prvé, prudko sa zvyšuje nehodovosť. Takmer každá cesta do lyžiarskeho strediska sa zmení na škrabance a preliačiny na nárazníku.
– Po druhé, žiaľ, stretli sme sa so situáciami, keď si turisti dovolili prechádzať sa vnútri karavanu v obrovských lyžiarskych topánkach. aký je výsledok? Celý karavan je zmrzačený.
– Z pohľadu podnikania je to úplne nezaujímavé.
Nakoniec sme sa rozhodli neohroziť naše karavany. Budú na Vás čakať nové, nepoškodené, lesklé a voňavé.
V sezóne 2023 bude v našej požičovne pracovať päť nových karavanov. Všetky budú len s automatickou prevodovkou, v maximálnej možnej konfigurácii, všetky so spätnými kamerami aj s parkovacími senzormi, s multimediálnym systémom, so solárnymi markízami a nosičami na bicykle, s televízormi a tabletmi, s kávovarmi a sušičami na vlasy, s našou láskou a podporou 24/7/365.
Rezervačný proces na rok 2023 je otvorený, naši stáli zákazníci sú už s nami.
Pri tejto príležitosti blahoželáme všetkým našim klientom a priateľom k blížiacim sa Vianociam a Novému roku a prajeme pokoj a dobro.

Nech mier orie naše polia!

Predchádzajúci článok
Najväčšia karavanová show na svete
Nasledujúci článok
Ako pripravit svoj karavan alebo obytné auto na zimu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.