Prenájom karavanu a prívesu: Ďakujeme! Spätná väzba od našich zákazníkov

Naša cesta bola príliš krátka na to, aby som sa rozbil. Skúsim ale trochu priblížiť naše zážitky z prenájmu obytných áut a prívesov od Flying Dog.

Našim cieľom bolo navštíviť Plitvické jazerá v Chorvátsku a následne sa osviežiť v mori. Keďže sme už dlho plánovali vyraziť na výlet RV, tento krátky, iba 5-dňový výlet vyzeral len ako pokus. Začal som hľadať možnosti prenájmu karavanu a prívesu na internete. Priznám sa, najprv som oslovil menšiu mimobratislavskú firmu, no hneď prvý rozhovor ma nepresvedčil. Váš web ma zaujal, pretože je perfektne navrhnutý, dozviete sa všetko potrebné a ešte viac. Takže vám stačilo len kontaktovať. Náš prvý kontakt a ani prvé stretnutie nás nesklamalo. Všetko bolo dodržané tak, ako sme sa dohodli.

Plní očakávania sme sa teda vydali na cestu.

Manžel jazdil veľmi pohodlne a bez problémov, s deťmi sme urobili pár zastávok. Vaše odporúčanie sme našli na stránke kempingu Park4Night neďaleko mesta Catrnja s názvom Korana. S kempom sme boli veľmi spokojní, keďže sme cestovali tesne pred letnými prázdninami ešte neboli preplnené. Vybavenie sociálnych zariadení bolo na jednotku, krásne zatrávnená plocha s reštauráciou, obchodom a množstvom voľného priestoru na detské hry a honičky. Podvečer sme sa ubytovali a ráno sme vyrazili priamo z kempu autobusom na Plitvické jazerá vzdialené asi 10 minút autobusom.

Lístky na jazerá som si kúpil vopred na internete na 2 dni, aby sme nemuseli tráviť čas čakaním pri pokladni. Odporúčam každému 🙂 Jazerá nás nesklamali, krásne zákutia, smaragdová voda, vodopády, drevené lavičky nad jazerom…..Super! Možnosť previezť sa vyhliadkovým vláčikom alebo loďou, možnosť vyšantiť sa na lodi. Pre nás aj pre deti krásny zážitok a večer príjemná únava a krásne spomienky. Je príjemné spolupracovať s takou profesionálnou požičovňou obytných áut a prívesov.

Priznám sa, v obytnom aute som nevaril, s neposednými deťmi by to bolo trochu náročnejšie. RV nám teda zabezpečilo príjemné posedenie po večeri niekde v reštaurácii. Najkrajším zážitkom pre mňa bolo večerné pozorovanie svetlušiek, ktorých bolo naozaj veľa. Svetlušky som v takom množstve ešte nevidel, neskoro večer to okolo nás vyzeralo ako na nočnej oblohe 🙂

Ďalší deň prechádzky po ďalšej časti Plitvických jazier.

Dobre a pohodlne sme sa vyspali v našom karavane a vyrazili k moru. Hľadali sme trasu čo najbližšie k Plitvickým jazerám, aby sme neprecestovali veľa času.

Smerovali sme do mesta Senj. Mali sme krásne výhľady v hornatej časti Chorvátska a videli sme aj more. Na sever od Senja sme našli kemp, nadchlo nás príjemné tienisté miesto priamo na brehu mora, viedla hneď výborná reštaurácia, no čo sa týka spŕch a WC, tak to bola riadna katastrofa.
Sprchu v karavane sme teda využili na krátke osvieženie a tu sme prespali. Noc bola strašná, lebo nikto nemôže len počasie. Strašne fúkal vietor a v nárazoch som sa bál, že sa prevrátime. Našťastie deti spali a nič zlé sa nestalo, ale ráno som bola šťastná, keď sme odišli. Našli sme kemp južne od Senja s názvom Rača.

Super kemp so všetkým vybavením čo k tomu patrí, čistý, pekný, ihrisko, reštaurácia. Možnosť parkovania priamo pri mori alebo cez cestu vo väčšom areáli. Pristáli sme v mori a na druhý deň sme sa vydali na cestu domov. Opäť pár príjemných prestávok s chladenými nápojmi a občerstvením priamo z chladničky v karavane 🙂

Ešte raz ďakujeme za prenájom karavanu a prívesu a za skvelú spoluprácu a dúfame, že vaše služby využijeme aj v budúcnosti.

Pekný deň, bohatú sezónu a veľmi dobrých zákazníkov.

Elena a Ľubomír F.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.