Prenájom obytného automobilu od Flying Dog s.r.o. – odporúčame!

Flying Dog

Rozhodli sme sa pre dovolenku v obytnom automobile a vybrali sme si spoločnosť Flying Dog.

Komunikácia so spoločnosťou, podmienky prenájmu a rezervácia boli „priamočiare“, bez identifikovaných skrytých zákutí.
Pri prevzatí automobilu sme dostali kompletné školenie (nakoľko sme ešte nemali skúsenosti) a zaplatili sme povinnú kauciu (vratná ak sa automobil vráti nepoškodený).

Po príchode pred dom mali z obytného automobilu najväčšiu radosť deti. Tie dokonca pred jazdou zaspali v obytnom automobile, vzadu na posteliach. Potom sme ich spiace presunuli do detských sedačiek.
Vydali sme sa na cestu, cez rakúsko a slovinsko do chorvátska. Jazda s obytným automobilom si vyžadovala defenzívny štýl a jazdu okolo 100 km/h.

Ráno sme dorazili do zvoleného kempu, pomaly rozložili veci a tešili sa z blízkeho mora.

Dali sme si obed v neďalekej reštaurácii a potom užívali kúpanie v mori. Večera v reštaurácii bola opäť drahá – ako už zvyčajne v chorvátsku. V noci nám nebolo horúco vďaka otvoreným všetkým oknám. Bolo dôležité zatiahnúť sieťky proti hmyzu, inak sme mali priestor plný komárov. Na druhý deň sme sa rozhodli uvariť si obed aj večeru v obytnom automobile. Vzniknuté teplo pri varení cestovín vyhrialo interiér ešte viac, preto sme využili klimatizáciu obytného priestoru. Dá sa povedať, že vačšinu času sme strávili pred obytným automobilom a vo vnútri sme boli len v noci.

Pôvodný plán presunu do iného kempu sme zrušili a ostali iba v jednom kempe – nakoľko sme mali vynikajúce miesto, služby a deti sa mali kde hrať. Čas dovolenky nám ubehol veľmi rýchlo a nastal čas balenia. Pred jazdou sme zatvorili všetky okná a vyrazili.
Po príchode domov sme vyložili, upratali obytný automobil a vyliali určené nádrže.

Pri návrate do spoločnosti sme celý automobil skontrolovali.
Určite plánujeme zopakovať tento spôsob dovolenky.
Prenájom obytného automobilu od spoločnosti Flying-dog odporúčame – pre jasné podmienky a nové automobily (rok výroby 2017 a iba niekoľko tisíc kilometrov) – vďaka tomu všetko fungovalo a mohli sme si dovolenku užívať.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.