FLYING DOG: Váš exkluzívny partner LMC Caravans na Slovensku

lmc-style-500k

Stručná história LMC Caravans:
Od svojho založenia pred 65 rokmi je spoločnosť LMC Caravans stelesnením nemeckej kvality v oblasti karavanov. Ich dlhá história a bohaté skúsenosti z nich robia jedného z najstarších a najuznávanejších výrobcov v Európe.

Sortiment LMC Caravans:
LMC Caravans je rozmanitá a inovatívna, poskytuje pohodlie a štýl pre všetkých cestovateľov. Sortiment LMC, ktorý sa neustále zameriava na moderné technológie a dizajn, zahŕňa karavany a obytné vozidlá a ponúka rôzne možnosti pre všetky potreby. Od klasických štýlov až po najmodernejšie technológie – spoločnosť LMC je v centre inovácií.

Kľúčové výhody LMC:
LMC vyniká medzi európskymi značkami svojimi jedinečnými vlastnosťami:

  • 12-ročná záruka na vodotesnosť: Ide o najlepšiu záruku v odvetví, ktorá zdôrazňuje vysokú spoľahlivosť a odolnosť výrobkov LMC;
  • Najmodernejšie materiály a technológie: Spoločnosť LMC používa pokročilé materiály, ktoré zaručujú bezpečnosť, výkon a štýl.

FLYING DOG: Váš spoľahlivý partner vo svete karavanov LMC na Slovensku:
FLYING DOG je hrdý na to, že je jediným výhradným predajcom LMC na Slovensku. Náš profesionálny prístup, skúsenosti s predajom a pozitívne hodnotenia na Google potvrdzujú našu výnimočnosť.

Nové jednotky LMC na sklade: Poskytujeme okamžitú dostupnosť niekoľkých modelov karavanov a obytných vozidiel LMC pripravených na vzrušujúce dobrodružstvá.
Akcia na prívesy LMC zo skladu: Pri kúpe prívesu zo skladu FLYING DOG získate bonus 500 € na nákup a montáž ďalšieho príslušenstva. Viac informácií nájdete tu: https://flying-dog.eu/karavan-predaj-bratislava/
Vyberte si karavany LMC s FLYING DOG – Vášho partnera pre bezstarostné a nezabudnuteľné cesty!

Predchádzajúci článok
Flying Dog blahoželá novým šťastným majiteľom karavanu!
Nasledujúci článok
Záruka vodotesnosti ako ukazovateľ spoľahlivosti výrobcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.